Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1461 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 1452 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна запиленість повітря | 100 мг/куб.м |
| Максимальний робочий тиск | 1050 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 680 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 11 кВт |
| Продуктивність | 22500 куб.м/год |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 554 ₴





