Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2181 мм |
| Довжина | 1785 мм |
| Ширина | 2236 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна запиленість повітря | 100 мг/куб.м |
| Максимальний робочий тиск | 1600 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 30 кВт |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Частота обертання | 750 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 60000 куб. м/час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 240 ₴





