Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 478 мм |
| Довжина | 414 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна запиленість повітря | 100 мг/куб.м |
| Максимальний робочий тиск | 1800 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Продуктивність | 4300 куб.м/год |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 626 ₴




