Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 478 мм |
| Довжина | 414 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна запиленість повітря | 100 мг/куб.м |
| Максимальний робочий тиск | 1130 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 900 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 104 ₴




